Umów się online

Ładowanie strony, proszę czekać...

Aktualności

13.11.2019

“Rudolf, czerwononosy renifer” poleca uwadze Karty podarunkowe na dowolną kwotę bądź usługi, które zadbają o piękno i zdrowie osoby obdarowanej.

Nasz TOP 3 wśród usług wybieranych na Karty podarunkowe:
– zabiegi wybielania zębów
– zabiegi Medycyny estetycznej i Anti-Aging
– masaże

12.11.2019

Reprezentanci drużyny Orto-Optymist tradycyjnie świętowali Narodowe Święto Niepodległości na sportowo biorąc udział w biegach. Najliczniejsza grupa wzięła udział w niedzielnym biegu z cyklu City Trail Lublin, który tradycyjnie dla uczczenia kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczął się o godzinie 11:11.
Naszych zawodników można było spotkać również na trasie IV Chełmskiego Biegu Niepodległości, odbywającego się w ramach Biegu Stulecia 2018-2022.

 

12.11.2019

W piątek 08.11.2019 r. odbył się Bal Sportowca AZS Lublin podczas, którego poznaliśmy laureata Plebiscytu na Najlepszego Sportowca AZS Lublin roku 2019 r. Podczas uroczystej Gali nasza Pani Dyrektor Aneta Hernas odebrała podziękowania dla Centrum medycznego ORTO-OPTYMIST za nieoceniony wkład w rozwój sportu akademickiego w Lublinie oraz wsparcie cyklu imprez biegowych #biegnijlublin. Dziękujemy.

Rozmiar czcionki: 16px
Kontrast: offon