Umów się online

Ładowanie strony, proszę czekać...

Medycyna estetyczna i Anti-Aging

Indywidualne podejście
W związku z szerokim wachlarzem zabiegów inwazyjnych i nieinwazyjnych mamy możliwość wykonania zabiegów pacjentom w każdym wieku i bez względu na porę roku. Wykonanie zabiegów poprzedzone są konsultacją specjalistyczną.

Holistyczne podejście
Ważna jest dla nas dbałość o piękno prosto z natury. Podchodzimy do leczenia holistycznie podkreślając aspekt zdrowego odżywiania, picia wody, ograniczenia używek a także z aktywność fizyczną. Angażujemy i motywujemy pacjenta w proces zmiany.

Bezpieczeństwo to podstawa
Zabiegi wykonuje lekarz stomatolog. Jest to istotne zwłaszcza w zabiegach inwazyjnych podczas, których jest przerywana ciągłość skóry. Pracujemy na produktach polskich i włoskich z certyfikatami jakości. Wykorzystujemy innowacyjne urządzenia z opatentowanymi technologiami.

Urządzenie DERMAPEN 4.0™
Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN™ zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Nasz gabinet w gronie autoryzowanych gabinetów DERMAPEN™
Nasz gabinet znalazł się wśród autoryzowanych gabinetów, które korzystają z oryginalnego urządzenia 𝐃𝐄𝐑𝐌𝐀𝐏𝐄𝐍™.

 

Naturalne procesy regeneracyjne DERMAPEN 4.0™
Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN™ pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Komfort i bezpieczeństwo pacjenta
Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu igły w urządzeniu DERMAPEN™ są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem DERMAPEN™ na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

Co daje pacjentowi zabieg wykonany przy użyciu oryginalnego urządzenia DERMAPEN 4.0™?
1.
Krótki czas zabiegu.
2. Większy komfort w trakcie zabiegu.
3. Zabieg wykonany przy użyciu bardzo cienkich molibdenowych igieł nie wywołujących reakcji alergicznych.
4. Krótszy czas rekonwalescencji.
5. Sterylność zabiegu.

W ramach usług Medycyny estetycznej i Anti-Aging oferujemy:

Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach pozwala stworzyć spersonalizowany, indywidualny program zabiegów inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze z jednoczesną redukcją defektów skórnych. Zabiegi mogą być wykonywane od 12 roku życia. Terapia składająca się z 5-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 10-14 dni może być powtarzana 2 razy do roku. Produkty pozwalają na dobór terapii zarówno leczniczej jak i profilaktycznej (przeciwstarzeniowej).

Zabiegi wykonywane są produktami marki Peel Mission®, która spełnia światowe standardy jakości i bezpieczeństwa. Certyfikacja ISO 22716 i GMP, którą posiadają produkty to gwarancja rygorystycznych wymagań w odniesieniu jakości i kontroli w odniesieniu do pochodzenia surowców oraz procesu produkcji. Peel mission® to pewność zachowania czystości mikrobiologicznej i zawartości tylko certyfikowanych konserwantów (ECOCERT).

Oferujemy nieinwazyjne zabiegi spersonalizowane oparte na monokwasach i terapie setowane na twarz, szyję oraz dekolt. Zabiegi są dobierane w zależności od potrzeb skóry po konsultacji. Zabiegi setowane mogą być wykonywane w połączeniu z monokwasami w zależności od potrzeb skóry.

Wskazania do wykonania zabiegów:

 • Skóra sucha, odwodniona
 • Zmniejszone napięcie skóry
 • Skóra z oznakami fotostarzenia
 • Zmarszczki
 • Przebarwienia
 • Blizny
 • Trądzik
 • Skóra przetłuszczająca się
 • Rozszerzone pory
 • Skóra latem wymagająca rewitalizacji

   PRX- T33® to unikatowe połączenie TCA (kwasu trójchlorooctowego) i wody utlenionej opracowane przez dr Rossanę Castellanę. To zabieg biorewitalizacji bez igieł i naruszania ciągłości naskórka dedykowany skórze wiotkiej, wymagającej intensywnej odnowy działający oczyszczająco, przeciwzapalnie, bakteriobójczo.

   ZABIEG DEDYKOWANY DLA PACJENTÓW W RÓŻNYM WIEKU:

   5-12 lat blizny po ospie wietrznej

   12-25 lat zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę, ułatwia redukcję zaskórników)

   25-35 lat melasma, rozstępy

   35-45 lat biorewitalizacja skóry twarzy
   > 45 lat rewitalizacja zwiotczałej skóry, poprawa jędrności skóry dekoltu

   Efekty zabiegu nieinwazyjnego PRX- T33®:

   • poprawa napięcia skóry
   • poprawa jędrności skóry dekoltu
   • zlikwidowanie blizn zanikowych
   • pozbycie się przebarwień skóry

     Jest celowym perforowaniem naskórka i skóry właściwej. Dobór głębokości mikronakłuć jest dobierany indywidualnie w zależności od wieku i kondycji skóry obszaru poddanego zabiegowi. Minimalne uszkodzenia skóry indukują proces gojenia ran, którym towarzyszy produkcja kolagenu. Zabieg trwa 30-45 min. Dla uzyskania efektów rekomendowane jest wykonywanie od 4-6 zabiegów w odstępach 3-6 tygodniowych. Główne obszary działania to twarz, szyja, dekolt, skóra głowy oraz dłonie.

     Zabiegi mezoterapii mikroigłowej są wykonywane przy użyciu urządzenia DERMAPEN 4.0™ posiadającego system pulsujących igieł zapewniających intensywną stymulację fibroblastów, wykorzystuje naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Zabieg umożliwia wprowadzenie w głąb skóry substancji czynnych co zwiększa jego skuteczność. W zależności od potrzeb można go rozszerzyć o podanie koktajli mezoterapuetycznych (Derma+), peelingów medycznych  lub osocza bogatopłytkowego (przygotowanego poprzez odwirowanie krwi pacjenta).

     Efekty mezoterapii mikroigłowej:

     • stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
     • stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
     • poprawa napięcia i elastyczności skóry
      zagęszczenie skóry i poprawa jakości skóry
     • mniejsza widoczność drobnych zmarszczek
     • poprawa odżywienia – głębokie przenikanie substancji aktywnych
     • redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych – mniej widoczne blizny
     • redukcja przebarwień
     • ujednolicony koloryt skóry

       Jest popularną techniką inwazyjnej biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu. Polega na podawania substancji aktywnych w głąb skóry przy użyciu strzykawki i igły. W trakcie zabiegu substancje aktywne są aplikowane bezpośrednio do obszarów skóry zmienionych chorobowo. Mezoterapia igłowa wskazana jest w profilaktyce i leczeniu zmian związanych ze starzeniem, przy utracie napięcia, jędrności i nawilżenia skóry. Dla otrzymania najlepszych efektów należy wykonywać je w serii.

       Zabiegi mezoterapii igłowej wykonywane są tylko certyfikowanymi preparatami marki Fenice:

       • SKIN C, SKIN OX, SKIN B, SKIN R (preparaty na bazie kwasu hialuronowego)
       • PLINEST FAST, PLINEST, NEWEST (preparaty na bazie polinukleotydów) efekty działania polinukleotydów są widoczne już po pierwszym zabiegu
       • IALEST (preparat zawierający najwyższe stężenie kwasu hialuronowego spośród wszystkich preparatów do mezoterapii)

         Osocze bogatopłytkowe (PRP – platelet rich plasma) to frakcja osocza, która zawiera większe stężenie trombocytów w porównaniu z ich początkowym poziomem we krwi, uzyskana dzięki odwirowaniu próbki krwi pacjenta. PRP jest od lat z powodzeniem stosowane w stomatologii, dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej, jak również w ortopedii, medycynie sportowej i chirurgii urazowej.

         Do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego wykorzystujemy polski zestaw A-PRP Novareg, który pozwala na uzyskanie optymalnego stężenia trombocytów. Zabieg polega na podaniu preparatu autogennego (pochodzącego od pacjenta) bez ryzyka alergii, nietolerancji czy innych reakcji immunologicznych. Jest metodą odpowiednią dla osób u których coraz bardziej widoczne są objawy starzenia skóry, chcących zdecydowanie poprawić i odmłodzić swój wygląd. Po zabiegu następuje widoczna poprawa napięcia, elastyczności i gęstości oraz wyraźne spłycenie zmarszczek i bruzd.

         Przeprowadzenie zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego może być wykonane poprzez delikatne, podskórne nakłucia przy użyciu igły i strzykawki (mezoterapia igłowa), wprowadzone kontaktowo, równocześnie z zabiegiem mezoterapii mikroigłowej urządzeniem DERMAPEN 4.0™ lub w terapii łączonej przy zastosowaniu oby wyżej wymienionych metod. U pacjentów, których próg bólu jest bardzo niski przed aplikacją osocza miejsca wkłuć pokrywane są kremem znieczulającym. Pierwsze efekty są zauważalne już  kilka dni po zabiegu i stają się coraz bardziej widoczne wraz z upływem czasu. Związane jest to z zachodzącymi w skórze autologicznymi procesami odbudowy komórkowej. Efekty utrzymują się w zależności od wieku i kondycji skóry, nawet do kilkunastu miesięcy. W celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów rekomendowane jest wykonanie cyklu zabiegów.

         Efekty terapii osoczem bogatopłytkowym:

         • profilaktyka starzenia się skóry
         • poprawa gęstości i napięcia skóry
         • wygładzenie zmarszczek w okolicach czoła, skroni, policzków, fałd nosowo- wargowych, szyi, dekoltu, dłoni
         • poprawa kolorytu skóry
         • redukcja przebarwień
         • hamowanie procesu łysienia u mężczyzn i kobiet, stymulacji odrostu włosów oraz ich zagęszczania
         • leczenie blizn potrądzikowych i pooperacyjnych

           Toksyna botulinowa to neurotoksyna powodująca zahamowanie przewodnictwa nerwowo-mięśniowego. Działa przez zablokowanie uwalniania acetylocholiny z zakończeń nerwów ruchowych, osłabiając w ten sposób siłę mięśni, co z kolei wpływa na brak pogłębiania się zmarszczek na skórze. Efekt zabiegu jest zauważalny po kilku dniach od podania preparatu. Jego działanie jest odwracalne, efekty utrzymują się do kilku miesięcy (ok. 4-6). Zabiegi  można powtarzać, ale nie wcześniej niż po 3 miesiącach.

           Zabieg polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości roztworu toksyny botulinowej w obszarze wymagającym leczenia. Miejsce iniekcji przed zabiegiem może zostać znieczulone miejscowo poprzez nałożenie kremu o takim działaniu.

           Wskazania do wykonania zabiegu toksyną botulinową:

           • zmarszczki poprzeczne czoła
           • zmarszczki okolicy zewnętrznych kącików oczu tzw. „kurze łapki’
           • zmarszczki między oczami tzw. „lwia zmarszczka”
           • zmarszczki w okolicy ust
           • zmarszczki na brodzie „broda brukowana”
           • zmarszczki na szyi
           • leczenie bruksizmu
           • korekta uśmiechu dziąsłowego tzw. „gummy smile”
           • leczenie nadpotliwości
           • leczenie migren

             Zabiegi z użyciem wypełniaczy polegają na miejscowym podaniu preparatu, który uzupełni ubytki tkanek powstałe w wyniku starzenia się organizmu. Stosowane w naszym gabinecie wypełniacze nie są permanentne, czas ich utrzymywania się wynosi około kilku miesięcy. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego marki Regenyal  (Idea, Idea lips, Bio-expander) oraz karboksymetylocelulozy (Erelle) posiadają odpowiednie certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo ich stosowania.

             Stosowane mogą być do wypełnienia:

             • zmarszczek
             • bruzd
             • konturowania rysów twarzy
             • korekcji opadających kącików ust
             • wypełnienia czerwieni wargowej

               STREFA RELAKSU twarz i ciało

               Wykonujemy:

               MASAŻE RELAKSACYJNE
               – masaże relaksacyjne
               – masaż kręgosłupa
               – masaż klasyczny twarzy
               – masaż antystresowy
               – masaż całego ciała
               – masaż z aromaterapią (jako dodatek)

               MASAŻ ANTYCELULITOWY BAŃKAMI CHIŃSKIMI
               – zabieg dostępny w pakietach

               KINESIOTAPING ESTETYCZNY
               – wykonywany po masażu klasycznym twarzy

               AROMATERAPIA
               – masaż z olejkami aromatycznymi

                 Na czym polega pierwsza wizyta konsultacyjna?
                 – wywiad zdrowotny
                 – ocena kondycji skóry
                 – propozycja zabiegów
                 – dobór pielęgnacji domowej

                 Główne problemy skóry kwalifikujące do zabiegów Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
                 – skóra odwodniona, sucha, matowa i ściągnięta
                 – skóra z utratą sprężystości, jędrności i gęstości
                 – skóra z pierwszymi oznakami starzenia
                 – skóra trądzikowa
                 – rozszerzone pory
                 – przebarwienia
                 Dodatkowo:
                 -leczenie bruksizmu

                 Pakiety SPA dla uśmiechu, twarzy i ciała
                 Pakiety zabiegów na różne okazje: bankietowe, ślub, studniówka. Nasze autorskie programy są dostosowane do indywidualnych potrzeb i czasu. Nasi eksperci zrobią wszystko aby ten dzień był wyjątkowy!
                 Szczegóły oferty:
                 Medycyna estetyczna i Anti-Aging:
                 – zabiegi nieinwazyjne i inwazyjne
                 Gabinet higieny:
                 – skaling, piaskowanie, wybielanie, stomatologia estetyczna
                 Dietetyka:
                 – porady, plany żywieniowe
                 Masaże:
                 – indywidualne spotkania, gimnastyka

                 Karta podarunkowa
                 Zabiegi z zakresu Medycyny estetycznej i Anti-Aging to również świetny pomysł na prezent.

                 Nasi lekarze

                 lek. dent. Katarzyna Portka

                 Font Size: 16px
                 High Contrast: offon