Umów się online

Ładowanie strony, proszę czekać...

Certyfikaty i wyróżnienia

Współpraca z lekarzami i placówkami medycznymi

W naszej pracy skupiamy się na interdyscyplinarności leczenia. Nasza placówka współpracuje z lekarzami w Lublinie, w Polsce i zagranicą. Zespół naszych ekspertów wpiera w diagnostyce pacjentów lub prowadzi leczenie pacjenta jako etap w bardziej złożonych planach leczenia.
Z powodzeniem prowadzimy leczenie ortodontyczne pacjentów zakwalifikowanych:
– do operacji chirurgicznej (wady kostne zgryzu)
– do uzupełnień protetycznych (implanty/mosty)
– do leczenia zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych (SSŻ)

Współpraca z instytucjami

Klaster Lubelska medycyna
Nasza placówka została przyjęta w poczet Członków Klaster Lubelska Medycyna – Klaster Usług Medycznych i Prozdrowotnych. Klaster Lubelska Medycyna jest platformą współpracy w zakresie praktyki i nauk medycznych między uczelniami wyższymi, jednostkami naukowo-badawczymi, podmiotami leczniczymi, przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Inicjatywę powołania klastra Lubelska Medycyna – Klaster Usług Medycznych i Prozdrowotnych podjęły Miasto Lublin i Uniwersytet Medyczny w Lublinie – UMLub w styczniu 2014 roku. Dziękujemy za zaufanie. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie ekspertów.

Badania naukowe

Nasza placówka realizowała z Uniwersytetem medycznym w Lublinie badania genetyczne dla sportowców oraz prowadziła badania naukowe dotyczące zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych realizowanych przez Instytut Stomatologii w Lublinie.

Kursy, szkolenia, konferencje

Nasi pracownicy biorą udział w licznych szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą. Dzięki czemu możemy świadczyć nowoczesną medycynę. Nasza placówka organizuje również szkolenia dla lekarzy i fizjoterapeutów. Jako pierwsi w Lublinie zorganizowaliśmy Konferencję naukową z zakresu zaburzeń stawów-skroniowo żuchwowych, skierowanych do lekarzy stomatologów oraz fizjoterapeutów.

Artykuły medyczne

Dzielimy się wiedzą w pismach branżowym Medicus oraz piszemy artykuły zdrowotne do Kuriera Lubelskiego, Dziennika Wschodniego, Gazety Wyborczej, ABC Dobrej Mamy, Uroda Życia.
Dzielimy się wiedzą również udzielając wywiadów w Radio Lublin oraz w Telewizji Polskiej oddział Lublin (Kącik Biegacza).

Patronat medyczny

Wspieramy sportowców
Dzięki dużemu doświadczeniu w medycynie sportowej i rehabilitacji sportowców obejmuje patronatem medycznym. Wyspecjalizowana kadra lekarzy i fizjoterapeutów zapewnia wszystkim sportowcom opiekę medyczną obejmującą konsultacje lekarskie oraz indywidualnie dobraną do potrzeb sportowca rehabilitację, dzięki którym mogą skorzystać ze specjalistycznych porad, a w razie kontuzji szybko powrócić do zdrowia i treningów. W związku z tym, że dbamy również o uśmiech sportowych opieka medyczna obejmuje również wizyty u stomatologa oraz lekarza ortodonty. Z ogromną przyjemnością wspieramy aktywnych w naszym mieście i regionie.
Zaufali nam: Lubelski Teatr Tańca, Lubelskie Stowarzyszenie Lubelskie, Kajakarz Wiktor Wieruszewski, AZS UMCS Lublin

Wspieramy wydarzenia sportowe i zdrowotne
W naszym działaniu skupiamy się na edukacji oraz profilaktyce zdrowia. W przedszkolach i szkołach realizujemy autorskie pogawędki stomatologiczne z zakresu higieny jamy ustnej oraz przeprowadzamy badania pod kątem wad postawy.
Wspieramy: cykl biegów biegnijlublin organizowanego przez Mosir Lublin, Dni zdrowia dla pracowników i rodzin Lubelski Węgiel Bogdanka Fundacja AS Górnik Łęczna

Drużyna CM ORTO-OPTYMIST team

Nasi pracownicy stanowią zespół ludzi aktywnych. Nasza drużyna bierze udział w biegach (nie tylko w Lublinie).
Starujemy w Lublinie: cykl biegów City Trail Lublin, cykl Grand Prix Lublina (m.in. cykl czterech Dych do Maratonu Lubelskiego)

Nasza działalność oraz usługi zostały potwierdzone certyfikatami i wyróżnieniami:

 

Font Size: 16px
High Contrast: offon