Umów się online

Ładowanie strony, proszę czekać...
29.11.2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż jesteśmy Partnerem Głównym nowego projektu „Mój Tata Piłkarz” Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin w ramach rozgrywek Amatorskie Ligi Lublin.

Mówi się, że przykład idzie od góry. Rodzic to wzór do naśladowania dla dziecka oraz w wielu sytuacjach autorytet. Aktywność ruchowa jest jednym z ważniejszych aspektów w życiu dzieci i młodzieży. Wspólnie z Akademią Piłkarską Bronowice Lublin będziemy motywować do treningów i podejmowania aktywności fizycznej.

Reprezentacja Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin złożona z rodziców adeptów jest nowatorskim pomysłem wdrożonym w klubie. Idea, która towarzyszyła utworzeniu drużyny to promocja szeregu wartości związanych z aktywnością poprzez sportową postawę tatusiów zawodników Akademii. Zastosowanie identyfikacji klubowej w zakresie nazwy i wzoru kompletów meczowych ma na celu dodatkowo wzmocnić założenia będące tożsamymi z funkcjonowaniem projektu. Docelowo drużyna rywalizować będzie na poziomie lubelskich lig orlikowych oraz halowych.

Pierwszy mecz już w najbliższą sobotę o godz. 13:10 w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31.

Zachęcamy do kibicowania.

Font Size: 16px
High Contrast: offon