Umów się online

Ładowanie strony, proszę czekać...
19.10.2018

Już jutro rozpoczęcie naszego ulubionego cyklu City Trail Lublin.

W ostatnim cyklu Aneta, Ania i Ewelina (zdobywczynie nagrody specjalnej PRZYJACIEL BIEGACZY City trail 2017/2018), udowodniły, że biegać każdy może, a bieganie to również dobra zabawa. Dziewczyny tradycyjnie zamykały stawkę biegu, za każdym razem dostosowując strój do pory roku i okoliczności. Kto był to zapewne pamięta?

Nasza drużyna wraca w nowej odsłonie!

Do starego składu dołączyli debiutanci w biegach przełajowych, co ciekawe partnerzy naszych zawodników. Będzie też kilka nowych osób, które już znacie z zawodów. Dodatkowo nie zabraknie biegaczy naszych czwartkowych spotkań Bieganie z Orto-Optymist wraz z trenerem Piotrem.

Do zobaczenia! City Trail nie możemy się doczekać!

Font Size: 16px
High Contrast: offon