Umów się online

Ładowanie strony, proszę czekać...
07.10.2019

Oryginalne urządzenie 𝐃𝐄𝐑𝐌𝐀𝐏𝐄𝐍™ dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

-𝐃𝐄𝐑𝐌𝐀𝐏𝐄𝐍™ to narzędzie do zadań specjalnych ze względu na mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty.

-𝐃𝐄𝐑𝐌𝐀𝐏𝐄𝐍™ jest pierwszą linia walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem.

-𝐃𝐄𝐑𝐌𝐀𝐏𝐄𝐍™ może być stosowany jako samodzielne urządzenie lub w połączeniu z różnymi preparatami. Dzięki czemu możliwe jest zoptymalizowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

-𝐃𝐄𝐑𝐌𝐀𝐏𝐄𝐍™ wykorzystuje jednorazowe kartridże, które wyposażone są w 16 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu igły są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.

Co daje pacjentowi zabieg wykonany przy użyciu oryginalnego urządzenia 𝐃𝐄𝐑𝐌𝐀𝐏𝐄𝐍™?
1. Krótki czas zabiegu.
2. Większy komfort w trakcie zabiegu.
3. Zabieg wykonany przy użyciu bardzo cienkich molibdenowych igieł nie wywołujących reakcji alergicznych.
4. Krótszy czas rekonwalescencji.
5. Sterylność zabiegu.

Font Size: 16px
High Contrast: offon