Umów się online

Ładowanie strony, proszę czekać...

Usuwanie ósemek

Ekstrakcja zębów jest zabiegiem chirurgicznym, który wiąże się z usunięciem jednego lub więcej zębów. Wielu osobom kojarzy się z bólem i ogromnym cierpieniem. Jednakże w rzeczywistości jest on bezbolesny, dzięki stosowaniu znieczulenia miejscowego. Wykonywany jest w gabinecie stomatologicznym przy zachowaniu aseptyczności pola operacyjnego. Jeśli szukasz sprawdzonej kliniki, w której przeprowadzana jest bezpieczna i bezbolesna ekstrakcja zębów, to jesteś w dobrym miejscu!

Centrum Medyczne Orto Optymist tworzą najlepsi specjaliści z różnych dziedzin: ortodoncji, stomatologii, chirurgii. Ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej. Zespół ortodontyczno-stomatologiczny powstał z myślą o Twoim zdrowiu. Wiemy, jak bardzo stresujący dla naszych Pacjentów jest zabieg usunięcia ósemek, dlatego podchodzimy do nich z wielkim zrozumieniem, delikatnością i empatią. Najważniejszy dla nas jest Twój komfort i dobre samopoczucie. Zabiegi ekstrakcji zębów są przeprowadzane u nas w przyjaznej, miłej i bezstresowej atmosferze. W Centrum Medycznym usuwamy operacyjnie zęby mądrości (zatrzymane ósemki), zęby mleczne i stałe. Ponadto w ramach usług stomatologicznych oferujemy resekcje wierzchołka korzenia zęba.

Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu plastyki wędzidełka warg, języka i plastykę fałdów błony śluzowej policzków, plastykę przetoki ustno-zatokowej i odsłonięcie zęba zatrzymanego przed planowanym leczeniem ortodontycznym. W większości przypadków przed ekstrakcją zęba konieczne jest wykonanie zdjęcia rentgenowskiego. Jest ono niezbędne lekarzowi, by ocenić stan uzębienia Pacjenta, a szczególnie umiejscowienie danego zęba, który ma podlegać zabiegowi. Ekstrakcja zęba jest bezbolesna i zazwyczaj krótkotrwała. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Nasi lekarze

dr n. med. Marcin Baran, dr n. med. Marcin Berger

Font Size: 16px
High Contrast: offon