Umów się online

Ładowanie strony, proszę czekać...

Aktualności

12.11.2019

Reprezentanci drużyny Orto-Optymist tradycyjnie świętowali Narodowe Święto Niepodległości na sportowo biorąc udział w biegach. Najliczniejsza grupa wzięła udział w niedzielnym biegu z cyklu City Trail Lublin, który tradycyjnie dla uczczenia kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczął się o godzinie 11:11.
Naszych zawodników można było spotkać również na trasie IV Chełmskiego Biegu Niepodległości, odbywającego się w ramach Biegu Stulecia 2018-2022.

 

12.11.2019

W piątek 08.11.2019 r. odbył się Bal Sportowca AZS Lublin podczas, którego poznaliśmy laureata Plebiscytu na Najlepszego Sportowca AZS Lublin roku 2019 r. Podczas uroczystej Gali nasza Pani Dyrektor Aneta Hernas odebrała podziękowania dla Centrum medycznego ORTO-OPTYMIST za nieoceniony wkład w rozwój sportu akademickiego w Lublinie oraz wsparcie cyklu imprez biegowych #biegnijlublin. Dziękujemy.

07.11.2019

Wielkimi krokami zbliża się X edycja akcji Podziel się Zdrowiem, w ramach której wszyscy chętni będą mogli oddać krew i zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. X edycja akcji Podziel się zdrowiem jest tym bardziej wyjątkowa, gdyż przypada w czasie obchodów 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża oraz 70-lecia Krwiodawstwa na Lubelszczyźnie.
Ze względu na X jubileuszowe obchody akcji, będzie ona trwać od 18 do 29 listopada 2019 r. Główny finał odbędzie się w sobotę 23 listopada, tradycyjnie będzie mu towarzyszył bieg charytatywny. W tej edycji szczególnym wsparciem zostaną objęte dzieci ze Szpitala Dziecięcego przy ul. Chodźki w Lublinie.
W tej edycji za aktywny udział w akcji do odebrania wspaniała koszulka w wersji limitowanej.

Rozmiar czcionki: 16px
Kontrast: offon